Новини від Фольксваген
23.03.2019

VW Amarok став головним авто столичного забігу #Girlsrun

8 березня 2019 року VW Amarok став «фронт каром» та взяв участь у популярному марафоні #Girlsrun 2019.
vw commercial

We rock. Amarok!
Найсильніший серед пікапів склав компанію не менш сильним дівчатам.
Символічно, що в цей День весни у марафоні брали участь лише дівчата, яким довелося подолати бігову дистанцію довжиною 8 кілометрів.
Саме на стартовій позиції забігу на спортивних красунь чекав інший красень - VW Amarok у комплектації Rancho. Повз цього білого велетня, зовнішність якого спеціально для забігу прикрасили стилізованими наклейками з надписами: «We rock. Amarok», «Girls Power», «Who run the world? Girls!» неможливо було пройти без захоплення.
Учасниці забігу охоче фотографувалися з авто у зоні Volkswagen Комерційні автомобілі. І якщо представниці прекрасної статі більше милувалися зовнішнім виглядом автомобіля, то їхні друзі-чоловіки, які прийшли підтримати своїх подруг, більше уваги звертали на технічну оснащеність машини: легкосплавні диски 18 розміру, дволітровий трубо-дизельний двигун, 8-ми ступенева автоматична коробка передач, комфортні сидіння, інформативний та багатофункціональний бортовий комп'ютер — усе це викликало у чоловіків однозначне схвалення.
Однозначно цьогорічний забіг #Girlsrun виявився вдалим, адже 750 його учасниць на чолі з пікапом VW Amarok подолали 8 кілометрів, отримали незабутні враження та позитивні емоції у цей святковий день.