Світ Фольксваген
31.05.2019

Volkswagen розповів про плани з запуску в продаж електричного ID.3

Перші постачання електро хетчбека Volkswagen ID.3 намічені на середину 2020 року. Серійне виробництво заплановано цього року.
електричний ID.3

З чуток, повністю електричний Хетчбек у своїй початковій комплектації буде коштувати менше ніж 30 000 євро в Німеччині.
Інтерв'ю з Юргеном Штакманном, членом правління Volkswagen з продажу та маркетингу, розкриває ще кілька подробиць про вихід на ринок електричного хетчбека Volkswagen ID.3. Після того, як 8 травня німецький виробник почав приймання попередніх замовлень на ексклюзивну комплектацію 1ST, було зібрано понад 15 000 заявок на електромобіль. Відомо, що виконання 1ST отримає батарею із середньою місткістю (всього буде запропоновано три варіанти), завдяки якому, екологічна новинка зможе проїхати 420 км
Пан Штакманн каже, що є велика ймовірність отримати весь запланований обсяг в 30 000 одиниць, перш ніж провести офіційну презентацію новинки на автосалоні у Франкфурті у вересні цього року.
Клієнти зможуть вільно розміщувати замовлення на ID.3 після автосалону у Франкфурті — тоді автомобіль можна буде замовляти в автосалонах. За словами Штакмана, дилери вже бачили повністю серійний ID.3 й отримали безліч замовлень від потенційних клієнтів. Повідомляється, що ажіотаж навколо моделі перевищив всі очікування Volkswagen.

З чуток, повністю електричний Хетчбек у своїй початковій комплектації буде коштувати менше ніж 30 000 євро в Німеччині. Пан Штакман сказав, що він зробить все можливе, щоб продати кожен екземпляр цієї екологічної новинки, який буде побудований на заводах Volkswagen.
Повідомляється, що новинка буде підтримувати оновлення програмного забезпечення, що називається, «по повітрю». Це дозволить зберегти автомобіль максимально «свіжим» протягом довгого періоду часу ». Початок серійного виробництва ID.3 заплановано на кінець 2019 року.