Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. Volkswagen і американський Стенфордський університет розробляють паливний елемент для майбутнього
29.11.2018
Іновації та технології

Volkswagen і американський Стенфордський університет розробляють паливний елемент для майбутнього

Volkswagen і Стенфордський університет зроблять електромобілі доступнішими

паливний елемент майбутнього

Фахівці Volkswagen спільно з вченими Стенфордського університету розробили технологію, яка дозволить скоротити кількість платини в паливних елементах. Атоми платини розміщуються на поверхні вуглецю спеціальним чином, щоб отримати надзвичайно тонкі частинки. У порівнянні з вже використовуваною в паливних елементах технологією, новий каталізатор в три рази дешевше і, водночас, довговічніший. Що дозволить суттєво здешевити паливні елементи.
«Ця технологія відкриває величезні можливості для зниження витрат, оскільки кількість використаного дорогоцінного металу мінімізується, водночас, збільшується термін служби й продуктивність каталізатора. Крім паливного елемента, технологія може бути використана і в цілому ряді інших напрямків, що вимагають високоефективних матеріалів, таких, як літій-іонні батареї наступного покоління », - розповів професор Принц (Prinz) зі Стенфордського університету.
На думку розробників, нова технологія осадження ALD (атомного шару) дозволить зробити водневі паливні елементи реальною альтернативою класичним ДВС і електричним акумуляторам. Наступним етапом стане адаптація технології до промислового виробництва.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.