Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. Транспортуючи майбутнє: як VW підкорював міжнародну виставку
24.11.2018
Світ Фольксваген

Транспортуючи майбутнє: як VW підкорював міжнародну виставку

На цьогорічній Міжнародній виставці комерційного транспорту IAA у Ганновері бренд Volkswagen Комерційні автомобілі представив нові рішення для електричної мобільності та міської логістики майбутнього.

електромобілі

Це уже 67-ма IAA Commercial Vehicles. Цього року міжнародна виставка проходила із гаслом "Transporting your Future" (Транспортуючи ваше майбутнє). На представленому стенді від Volkswagen Комерційні автомобілі можна було побачити сучасні моделі спрямовані на розвиток міської логістики та електричної мобільності.
Голова правління бренду, д-р Томас Седран, під час відкриття стенду відзначив: "Відповідно до гарної традиції Volkswagen завжди продумувати все на крок вперед, ми вже зараз працюємо над рішеннями для викликів майбутнього - для сталої мобільності наших клієнтів та покращення якості повітря у наших містах".
Концепт I.D. BUZZ CARGO
Ідеальний електромобіль для міської логістики майбутнього - I.D. BUZZ CARGO став першим комерційним автомобілем на базі нової I.D. Family та модульної електричної платформи МЕВ. Концепт пропонує широкий спектр дизайнерських рішень, максимальну зручність для водія, автоматизований режим керування ("I.D. Pilot"). Ще одна новинка: технологія "Інтернету Речей" на борту. А завдяки варіантам батарей з різною місткістю прогнозований запас ходу модельних варіантів становитиме від 330 до понад 550 км (відповідно до циклу WLTP).
Концепт Crafter HyMotion
На цьогорічній ІАА світ вперше побачить концепт Crafter HyMotion - він базується на модельному варіанті e-Crafter та є по суті його наступником для подолання довших дистанцій. Цей фургон повною масою 3,5 т пропонується з електроприводом, який живиться від паливного елементу. Бак для водневого палива має модульну конструкцію та вагу 4,2 кг і забезпечує запас ходу до 350 км .
Cargo e-Bike Спроектований брендом триколісний електровелосипед, який є готовим рішенням для екологічного подолання "last mile" - коротких відрізків шляху, наприклад від припаркованого авто до місця призначення (кур'єрської доставки посилок або пересування майстрів з набором інструменту тощо). Вантажопідйомність Cargo e-Bike становить до 210 кг включно з водієм, а його максимальний об'єм завантаження - 0,5 м3.
Пан Седран: "Ми поєднуємо теперішнє із майбутнім. Відповідно до гасла виставки "Транспортуючи ваше майбутнє". І це майбутнє починається зараз!"

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.