Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. Трансформація Volkswagen Group продовжує набирати оберти
01.02.2019
Світ Фольксваген

Трансформація Volkswagen Group продовжує набирати оберти

Новий бренд в групі Volkswagen оголосив про своє рішення почати серійне виробництво мобільної станції швидкої зарядки з 2020 року. Ця станція, заснована на принципі powerbank, може заряджати до 4 транспортних засобів одночасно, а також може використовуватися для тимчасового зберігання екоенергії.

Мобільна станція

Розробники та планувальники беруть участь у розробці концепції мобільної станції швидкої зарядки з 2018 року. Пілотний проект повинен початися влітку 2019 року. З 2020 року почнеться виробництво перших станцій швидкої зарядки на заводі у Ганновері.
З технічної точки зору зарядна станція заснована на батарейному блоці модульного електричного інструментарію Volkswagen Group (MEB) і призначена для використання її модулів. Пізніше зарядна станція забезпечить друге життя акумуляторів від електромобілів.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.