Кредит, лізинг, страхування
25.01.2020

Porsche Finance Group Ukraine

Porsche Finance Group Ukraine - надійний партнер, що надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів.
PFG

Автосалон Volkswagen "Автоцентр Захід" надає послуги з фінансування нових автомобілів та авто з пробігом, а саме кредит та лізинг від надійного партнера Porsche Finance Group Ukraine.

Навіть онлайн Ви можете перейти в конфігуратор, обрати бажаний автомобіль та прорахувати місячний платіж та переглянути умови фінансування.

Перейти в конфігуратор: https://bit.ly/37nQrSe

Якщо виникнуть додаткові запитання, щодо фінансуваня автомобілів у "Автоцентр Захід" - телефонуйте 0332 28 30 30 та запитуйте у менеджерів.

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями "Порше Лізинг Україна", "Порше Мобіліті" та "Порше Страхове Агентство". Вони є власністю австрійського "Порше Банку", який в свою чергу належить до "Порше Холдингу" (концерн Volkswagen).

Приватне підприємство «Порше Холдинг», яке розташоване в мальовничому австрійському місті Зальцбург, - найбільше приватне торгове підприємство в Австрії та одне із найуспішніших автомобільних підприємств Європи. Воно має свої представництва в 27 країнах світу, включаючи Південну Америку та Азію. Порше Банк надає послуги лізингу з 1966 року.  З цього часу він став лідером на австрійському ринку фінансування придбання транспортних  засобів.

Porsche Finance Group Ukraine надає послуги фінансового, оперативного лізингу та кредитування автомобілів Volkswagen, Audi, SEAT та Porsche як для юридичних, так і для фізичних осіб і є лідером ринку фінансування автомобілів. Крім того, Porsche Finance Group Ukraine пропонує корпоративним клієнтам послуги з управління автопарком та є посередником при видачі страхових полісів для покупців вищезазначених марок автомобілів.

Офіційний сайт Porsche Finance Group Ukraine - https://www.porschefinance.ua/uk