Світ Фольксваген
24.01.2019

Подвійна перемога: Multivan і Amarok виграють премію «Auto Trophy 2018»

Подвійна перемога: Multivan і Amarok виграють премію читацьких симпатій «Auto Trophy 2018».
Multivan

Обидва авто перемогли у відповідних категоріях: Multivan - в одинадцятий раз серед фургонів, Amarok V6 - вперше у цілковито новій категорії «Пікапи».Multivan стає найулюбленішим фургоном 2018 року: 8 тисяч читачів «AUTO ZEITUNG» віддали свій голос за багатофункціонального представника Ганноверу у цій категорії. Завдяки такому результату VW Multivan з легкістю і значним відривом перемагає у категорії «Фургони». Ця конкурсна  категорія є однією з найбільших, у ній були представлені 14 моделей, серед них і VW Touran, який посів друге місце. 2018 рік приніс фургону Multivan від Volkswagen Комерційні автомобілі вже одинадцяту перемогу поспіль у конкурсі «Auto Trophy».

Вперше у виставленій на голосування в конкурсі категорії «Пікапи» Amarok завоював серця читачів. Пікап із 6-циліндровим двигуном потужністю до 258 к. с. і обертальним моментом 580 Н/м посів перше місце.
Конкурс «Auto Trophy» у 2018 році проводився виданням «AUTO ZEITUNG» вже 31-й раз поспіль. Загалом у виборі переможців з 207 автомобілів 42 марок у 22 категоріях взяли участь майже 25 тисяч читачів.