Кредит, лізинг, страхування
12.03.2020

Переваги співпраці з Porsche Finance Group Ukraine

Нагадуємо про переваги співпраці з нашим незмінним партнером Porsche Finance Group Ukraine
PFG

Зручність

Ви отримуєте фінансування, страхування та автомобіль в одному місці - у офіційного дилера Volkswagen

З перших рук

Ви отримуєте фінансування та страхування безпосередньо у офіційного дилера.  Без проблем, без зайвої бюрократії та не витрачаючи зайвих зусиль та часу. Ви маєте одну контактну особу з усіх питань.

Гнучкість

Ви можете вибрати найзручніший для Вас спосіб фінансування:  фінансовий лізинг з плаваючою або фіксованою ставкою, з залишковою вартістю або без.

Індивідуальний підхід

Залежно від Ваших потреб та можливостей Вам запропонують найзручніше рішення з фінансування та зроблять індивідуальну пропозицію.

Економічність

Привабливі умови фінансування. Ви можете більш оптимально використати свої фінанси.  Особливо у випадку фінансового лізингу з залишковою вартістю місячні платежі, як правило, значно нижчі, ніж у випадку звичайного фінансування (наприклад, кредиту).

Безпека  

Ми співпрацюємо з надійними європейськими страховими партнерами,  тому ми можемо пропонувати страхування КАСКО на пільгових умовах. 

Умови фінансування:
Змінювана відсоткова ставка: 18,99% (розраховується на основі ставки UIRD).*
Аванс від 15% до 90%.
Термін кредитування: від 1 до 5 років.
Адміністративна комісія: 2,5% від суми фінансування.
Ставка переглядається 2 рази у випадку, якщо UIRD зміниться більше, ніж на 1 процентний пункт.

* Кредитує ТОВ «Порше Мобіліті» (свідоцтво Держфінпослуг ІК 58 від 02.07.2009; ліцензія на надання коштів у позику/фінансовий кредит, розпорядження Нацкомфінпослуг № 2199 від 01.06.2017).

* UIRD 6M (Ukrainian Index of Retail Deposits Rates) - шестимісячна ставка українського індексу ставок за депозитами фізичних осіб, без урахування комісій

"Автоцентр Захід"
с. Рованці, вул. Будівельна, 84
📞 0332 28 30 30