Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. Новий Tiguan. Світова прем’єра
01.07.2020
Новини від Фольксваген

Новий Tiguan. Світова прем’єра

Оновлення європейського бестселлера – тепер Tiguan не тільки про практичність та функціональність

vw

→    №1. Це найуспішніший Volkswagen сьогодення та абсолютний SUV-бестселлер Європи

→    Premium Performance. Відтепер він також доступний в модельному варіанті Tiguan R, потужністю в 320 к.с.

→    IQ Drive та Travel Assist. За бажанням водій зможе довірити прискорення, гальмування та утримання у смузі руху на швидкості до 210 км/год

→    Оновлений дизайн. Привабливість, аутентичність та знаковість, які були збережено та відточено

Універсальність палітри силових установок, яка варта SUV. Для Tiguan доступна широка палітра двигунів, які

Volkswagen Tiguan – це один з найпопулярніших сьогодні SUV в усьому світі, в той самий час беззаперечний №1 серед всіх в Європі.

Станом на 2020 рік було продано більше 6 000 000 автомобілів, зокрема тільки за 2019 було виготовлено 911 000 автомобілів, які знайшли своїх майбутніх власників.

Ральф Брандштеттер, CEO бренду Volkswagen, відзначив наступне: «Ми запустили свою нову SUV-стратегію в 2016 році, разом із прем’єрою нового Tiguan 2-го покоління. Це стало запорукою успіху для багатьох інших моделей по всьому світу. Тепер для Volkswagen настав час електрифікації, діджиталізації та синхронізації зі світовою мережею нового Tiguan. Це наділить компактний SUV всім необхідним для того, щоб прийняти виклики сучасності».

Ключові особливості

Окрім самого факту електрифікації Volkswagen Tiguan, не забули й про найбільш продуктивну версію, а саме Tiguan R. Вперше Tiguan буде доступний із новим двигуном 2.0 TSI, потужністю в 320 к.с. Експерти спортивного підрозділу Volkswagen R розробили нову систему повного приводу, яка здатна вибірково керувати розподілом крутного моменту окремо як між вісями, так і колесами. А в той самий час нова система подвійного впорскування AdBlue перетворює нове покоління двигунів TDI на одні з найчистіших представників світу ДВЗ. Нове покоління Travel Assist переймає на себе частину керування автомобілем та здатна спростити життя воді на швидкості до 210 км/год. Задля задоволення мультимедійних потреб модель отримала в своє розпорядження новий комплекс MIB3, що автоматично означає значне розширення online-можливостей на борту автомобіля. В тандемі з оновленою мультимедійною системою може працювати опційна саунд-система від спеціалістів Harman/Kardon, потужністю в 480 Вт. За мікроклімат в Tiguan відповідатиме оновлений

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.