Новини від Фольксваген
26.02.2018

Новий концепт I.D. VIZZION

Автомобіль буде представлено в рамках Женевського автосалону 2018 року.I.D. VIZZION стане четвертим представником сімейства I.D. Його інноваційні технології, повністю автоматизоване управління і елегантний образ демонструють напрямок розвитку технологій і дизайну майбутніх електромобілів Volkswagen.Потужність седана I.D. VIZZION становить 306 к.с. (225 кВт), а його максимальна швидкість дорівнює 180 км / ч. При залученні системи рекуперації енергії літій-іонні акумуляторні батареї забезпечують запас ходу в 665 км.I.D. VIZZION
Новий концепт I.D. VIZZION

Автомобіль майбутнього на електричній тязі
Футуристичний салон і нові можливості управління
Потенціал моделей сімейства I.D. - від компактного електромобіля до повністю автономного седана преміум-класу
Марка Volkswagen в рамках Женевського автосалону 2018 роки представить новий концепт I.D. VIZZION, який продемонструє, наскільки елегантним і стильним може бути дизайн автомобіля майбутнього. Новий салон радикально змінює уявлення про процес водіння, а також про комфорт і безпеку як для водія, так і для пасажирів.

Наймаштабніша в історії Volkswagen кампанія з розширення модельного ряду і впровадження інноваційних продуктів виходить на новий етап. Марка інвестує в розробки в усіх напрямках, прагнучи за допомогою нових технологій створити більш екологічний, безпечний, а також комфортабельний і зручний в експлуатації автомобіль.

Новий концепт I.D. VIZZION стане четвертим представником сімейства I.D. Інноваційні технології, повністю автоматизоване управління і елегантний образ цього седану преміум-класу демонструють напрямок розвитку технологій і дизайну майбутніх електромобілів Volkswagen.

Салон I.D. VIZZION повністю відповідає уявленню про салон автомобіля майбутнього. «Цифровий водій» з безліччю систем допомоги бере на себе управління, самостійно прокладаючи маршрут і здійснюючи рух в потоці. Завдяки інтеграції в єдину цифрову систему, віртуальний помічник, з яким пасажири взаємодіють за допомогою голосових команд і жестів, відмінно розуміє персональні переваги і відповідним чином адаптується під пасажирів.

Потужність седана I.D. VIZZION, довжина якого досягає 5,11 м, становить 306 к.с. (225 кВт), а його максимальна швидкість дорівнює 180 км/год. При залученні системи рекуперації енергії літій-іонні акумуляторні батареї забезпечують запас ходу в 665 км, а інтелектуальна система управління гарантує злагоджену і ефективну роботу електродвигунів.

Концепт I.D. VIZZION яскраво демонструє потенціал, яким володіє електрична платформа від Volkswagen. Саме вона стане технологічною основою майбутніх електричних моделей Volkswagen, завдяки можливості забезпечувати великий запас ходу і максимально ефективно використовувати внутрішній простір. До 2025 року марка планує запустити у виробництво більше 20 електричних автомобілів. У 2020 році буде представлена компактна модель I.D., а слідом за нею на ринок вийдуть I.D. CROZZ і I.D. BUZZ.