Новини від Фольксваген
06.07.2018

Нова система компенсації кренів в новому Touareg

Новий Touareg - перший автомобіль Volkswagen із стабілізаторами поперечної стійкості, що мають електромеханічні актуатори.
Volkswagen Touareg


Високотехнологічна ходова частина нового Touareg піднімає рівні комфорту і маневреності на щабель вище в класі SUV. У конструкцію однією з найбільш передових версій ходової частини, що складається переважно з алюмінієвих деталей, входять інноваційна пневматична підвіска з електронною стабілізацією і нова адаптивна система компенсації кренів (eAWS). Головні елементи eAWS - стабілізатори поперечної стійкості з електродвигунами, які живляться від додаткової 48-вольтової бортової мережі. Система миттєво адаптується до дорожніх умов, завдяки чому автомобіль відрізняється відмінною керованістю і їздовим комфортом.

У Volkswagen Touareg з системою eAWS встановлюються електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості на обох осях, роботу яких координує центральний блок управління. У даній системі дві частини стабілізатора з'єднуються один з одним за допомогою трьохступінчатого планетарного редуктора, що приводиться в рух електродвигуном. Залежно від умов руху частини стабілізатора або повертаються щодо один одного з регульованим зусиллям, або майже без опору, що дозволяє помітно зменшити крен кузова при проходженні поворотів і, в той же час, запобігає розгойдуванню кузова при русі по нерівностях. Це робить автомобіль більш безпечним, маневреним і комфортним. Для максимально швидкого і точного управління електричними актуаторами використовується додаткова бортова мережа з напругою 48 В, стабільність якої забезпечує батарея накопичувальних конденсаторів великої ємності.