Новини від Фольксваген
08.07.2019

Неходженими маршрутами із Volkswagen Amarok

Головна тенденція сучасного туризму - втома від банальних маршрутів та великої кількості подорожуючих. Один з регіонів, який надихає на нестандартний відпочинок, - це Карпати. Сюди ви можете ходити в похід влітку або приїжджати кататися на лижах взимку, насолоджуючись горами.
vw_lutsk

Любителям їздити бездоріжжям сподобаються небезпечні шляхи в безкінечних лісах і тернистій гірській місцевості. Заради цього варто приїхати подолавши майже 1000 кілометрів. А з VW Amarok і правильним настроєм час пролетить дуже швидко.

Ясіня, серце Закарпаття, селище, добре пристосоване до прийому відвідувачів з безліччю будиночків для гостей і лижними схилами Драгобрату, які знаходяться неподалік. Ви точно помітите, що селище доклало зусиль, щоб не втратити свою ідентичність у вихорі сучасності. Через декілька метрів після останніх будинків на краю селища Amarok зникає в густому лісі. Розмочена дощем дорога кидає справжній виклик. Найбільші вибоїни на дорозі нашвидкуруч закрили стовбурами дерев. Дерев'яний міст уже також майже розвалився. У цій місцевості Amarok у своїй стихії. Завдяки повному приводу в режимі 4x4Low і пониженню передачі автомобіль завзято прокладає собі шлях по болоту й великим калюжам.

Коли ми підіймаємося вгору, дорога проходить через луки. Відкрита місцевість дозволяє розглянути долину та оточуючі її вершини. Біло-жовті ромашки захопили велику частину земель цієї сільської місцевості, а поодинокі фруктові дерева розкидані то тут, то там. Дерев'яні забори, які вже майже розвалюються, визначають межі буйних пасовищ.

Пригоди завжди поруч.
Земля вкрита травою і вересом. Наш панорамний вид на голі гірські вершини, які досі виблискують білим снігом.

На цьому етапі дорога рясно вкрита гравієм. Під шинами із шипами, якими оснащено Amarok, розкидані камені постукують у ритм рухів автомобіля. Повний привод, пониження передачі та диференціали з функцією блокування підтверджують свою цінність на кожному підйомі. У шин немає достатнього зчеплення із гладеньким гравієм, тому маленькі камінці відлітають убік під вагою пікапа

Дорога простягається повз крижаних свідків зими - льодовиків та наближає Amarok  до вершини гори на висоті 2000 метрів. Єдине навколо, що ближче неба, - це вершини оточуючих гір. 

Отже, маючи Amarok V6, ми підкорюємо цю вершину - спокійно та впевнено, так само, ніби ми не виїзджали з міста.