Світ Фольксваген
04.07.2018

Мобильні станції зарядки Volkswagen

Генеральний директор Volkswagen AG, Dr.Herbert Diess, 29 червня привітав місто Вольфсбург з його 80-річчям і подарував приголомшливий подарунок.
Мобільна зарядна станція

Виконавчий директор концерна Volkswagen передав місту 12 мобільних станцій зарядки, як довгострокові інвестиції у електронні зарядні пристрої Вольфсбурга, які будуть поступово розширюватися відповідно до потреб міста - на загальну суму 10 млн. Євро. Жителі міста вже побачили одну із зарядних станцій на стенді Volkswagen, що створений в рамках фестивалю, який проходить на вулиці Порше.
На церемонії вручення, Dr.Herbert Diess підкреслив тісний зв'язок між мешканцями міста Вольфсбургу та штабу Volkswagen Group: "Вольфсбург та люди, які тут живуть, потребують успішного концерну Volkswagen. Це означає одне: ми повинні стати більш продуктивними, відкритими і швидшими. У свою чергу, Volkswagen має прогресивне місто Вольфсбург, яке бажає змін".
Міський голова Lord Mayor Klaus Mohrs підкреслив ще один момент: "Майбутнє Volkswagen і Вольфсбурга полягає в розробці розумних форм мобільності. Вольфсбург не тільки штаб-квартира компанії, місто служить лабораторією, де нові продукти VW проходять свій перший в світі тест. Е-мобільність підвищить якість повітря в наших містах і зробить їх більш тихішими".
Мобільні зарядні станції були розроблені відділом Volkswagen Components.Станції працюють автономно від електромережі. Крім того, їх можна заряджати або міняти акумуляторні блоки. Це дозволить перевозити зарядні станції з місця на місце в залежності від поточних потреб міста. За допомогою такої станції можна одночасно заряджати батареї чотирьох різних транспортних засобів від електровелосипедів і до електрокарів.
Мобільна зарядна станція - це буфер енергії на 200 кВт/год, що еквівалентно 5,6 паспортним ємностям акумулятора e-Golf. Як було заявлено, енергія для таких зарядок буде братися з «зелених» джерел. Протягом пілотного проекту заряджати електричні транспортні засоби жителі міста зможуть безкоштовно.