Світ Фольксваген
18.01.2020

Футбол єднає всіх

Volkswagen - офіційний партнер мобільності УЄФА
uefa

Volkswagen підтримує футбол як партнер Спілки європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та національної збірної Німеччини.  

2019 рік був визначальним для національної збірної Німеччини з футболу.              Перемога німецької збірної над командою Північної Ірландії  з рахунком 6-1 стала вирішальною для кваліфікації на Євро-2020 в якості переможця групи. Чемпіонат Європи відбудеться в дванадцяти європейських країнах. Вирішальна роль підтримки національної збірної належить бренду Volkswagen як офіційному партнеру мобільності УЄФА.

Метою співпраці між найбільшим виробником автомобілів у Європі та найбільшою світовою спортивною асоціацією, яка триватиме щонайменше до 2024 року, є наближення футболу до широкої публіки.

«Volkswagen підтримує цей великий спорт у всіх його проявах: професіонали та аматори, чоловіки та жінки, дорослі та діти, вболівальники та волонтери. Ми в компанії Volkswagen розділяємо основні цінності футболу, такі як приземленість, пристрасть, інноваційна сила, різноманітність та справедливість », - сказав пан Юрген Стакманн, член ради правління бренду Volkswagen, відповідальний за продаж, маркетинг та післяпродажне обслуговування .