Світ Фольксваген
18.03.2019

Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg

Нові матричні фари використовують дані з камери та здатні адаптуватися до дорожньої ситуації, завдяки чому люди, тварини та інші автомобілі на дорозі помітні набагато краще, ніж при використанні традиційних фар.
Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg

Фари IQ.Light в Volkswagen Touareg
  - Нові інтерактивні світлодіодні фари
  - 256 світлодіодів з можливістю роздільного включення \ виключення
  - Дальність освітлення IQ. Light перевершує ксенонові фари більш ніж на 100 метрів
  - Адаптація до дорожньої ситуації
  - Комфорт і безпеку

Обмежена видимість, підвищена вологість, туман, сніг, тварини на дорозі — водії часто стикаються з характерним рядом проблем. У подібних умовах їм допомагають новітні світлові прилади, які максимально ефективно освітлюють дорогу. Протягом десятиліть Volkswagen приділяє особливу увагу вдосконаленню автомобільних систем освітлення. Вершиною еволюції з технічної точки зору є світлодіодні матричні фари IQ.Light.

Сучасні світлодіодні фари значно підвищують рівень безпеки при русі в темний час доби. Для Touareg в якості додаткової опції пропонуються світлодіодні матричні фари IQ.Light.

Разом з фахівцями HELLA інженери Volkswagen розробили для Touareg третього покоління цю інноваційну систему. Технології цих фар повністю засновані на світлодіодах. Загальна кількість світлодіодів в кожній блок-фарі - 128, при цьому ними можна управляти індивідуально. Таким чином, в лівій і правій блок-фарах нового Touareg використовується 256 світлодіодів, завдяки яким рух в темний час доби стає більш комфортним і безпечним.

Потужний електронний блок управління здатний моментально прийняти й обробити сигнали фронтальної камери, системи навігації та системи GPS, а також дані про кут повороту кермового колеса і швидкості руху. Результати обробки лягають в основу команд на роздільне включення / вимикання світлодіодів в залежності від ситуації.

В режимі дальнього світла діапазон висвітлення новими світлодіодними матричними фарами IQ. Light збільшується більш ніж на 100 м у порівнянні з ксеноновими фарами у попереднього покоління Touareg.

Крім того, фари IQ. Light мають допоміжну функцію Poor Weather, яка дозволяє зменшувати віддзеркалення світла від мокрої поверхні дороги. Щоб нейтралізувати  відблиски, що відволікають в просторі безпосередньо перед автомобілем, модуль управління фарами IQ.Light зменшує інтенсивність освітлення відповідної області дороги.

Звертайтесь в "Автоцентр Захід", с. Рованці, вул. Будівельна, 84 або за телефоном +38 (0332) 28 30 30