Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. carLOG - особистий віртуальний кабінет Volkswagen
30.09.2018
Новини від Фольксваген

carLOG - особистий віртуальний кабінет Volkswagen

Знайти свого дилера, записатись на сервіс, обрати автомобіль зі складу чи сконфігурувати за власним смаком стало ще простіше!

carlog.in.ua

Porsche Holding турбується про своїх клієнтів! Система carLOG дозволить спростити важливі для клієнтів функції.
Створіть свій кабінет на carlog.in.ua та відчиніть двері у віртуальний світ Volkswagen, де у будь-якому місці і в будь-який час Ви зможете скористатись послугою запису на сервіс, додати власний автопарк у свій кабінет, обрати новий автомобіль зі складу, автомобіль з пробігом від Das WeltAuto або сконфігурувати автомобіль своєї мрії. І це тільки початок!
Ваші облікові дані carLOG дозволяють авторизовано увійти на всі веб-сайти Porsche Holding, які мають форму реєстрації carLOG. Кількість сторінок постійно зростає, адже carLOG - це ваш універсальний доступ до світу Porsche Holding. Портал клієнтів carlog.in.ua дає змогу централізовано керувати вашими даними.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.