Новини від Фольксваген
09.04.2019

Автомобілі Volkswagen e-Golf, обладнані системами автономного управління четвертого рівня, проходять випробування в реальних умовах.

П'ять електрокарів e-Golf, оснащених одинадцятьма лазерними сканерами, чотирнадцятьма камерами, ультразвуковими датчиками й сімома радарами, будуть пересуватися по трикілометровій ділянці в Гамбурзі.
Volkswagen e-Golf

Під час кожного з кількагодинних тестів камери, датчики та сканери автомобілів передають до 5 Гб даних у хвилину. У мілісекундах система збирає та обробляє дані про пішоходів, велосипедистів, інші автомобілі, перехрестя, права проїзду, зміни в стоянці й смузі руху. Попри різноманітність і складність інформації, штучний інтелект повинен реєструвати всі відповідні об'єкти та реагувати на них, не викликаючи помилкових спрацьовувань.

Під час всіх поїздок по місту за кермом будуть знаходиться спеціально підготовлені водії-випробувачі, що контролюють функції водіння і готові при необхідності взяти керування на себе. Результати цього проекту будуть послідовно включені в подальші ініціативи в галузі досліджень і розробок. Мета полягає в тому, щоб через кілька років запропонувати клієнтам конкретні продукти для автоматизованого перевезення вантажів і пасажирів на дорогах загального користування.