Сервісні новини
20.02.2020

Антибактеріальна очистка кондиціонера.

Коли Ви сідаєте в автомобіль і вмикаєте кондиціонер, а замість кришталевої свіжості і прохолоди отримуєте в салон порцію неприємного запаху, значить настав час провести антибактеріальну очистку кондиціонера автомобіля.
vw ua

Звідки з'являється запах?

Будь-який запах пов'язаний з рідиною. А при роботі кондиціонера її утворюється більш, ніж достатньо. Випарник, який, власне, і дає цілющу прохолоду, конденсує на собі вологу. Потім вона, стікаючи по корпусу, виводиться назовні. Однак буває так, що дренажний отвір засмічується і волога залишається всередині автомобіля, випаровуючись природним чином. На вологій поверхні випарника і його корпусу збирається пил, гар, частинки сажі, органічні суспензії та бактерії. А так як теплий і вологий мікроклімат в автомобілі чудово підходить для їх проживання - бактерій стає з кожним днем ​​все більше і більше. Результатом їх зростання та життєдіяльності і є неприємний запах.

Чи небезпечно це?

Неприємний запах з кондиціонера, це тільки частина проблеми. Мало хто розуміє, що це ще й небезпечно. Реальну небезпеку являють собою численні бактерії різного роду та виду, які у величезній кількості розмножуються під "торпедою". Серед них можуть знаходитися і смертельно небезпечні бактерії. У зоні випарника можна навіть знайти, наприклад - синьо-зелені водорості, які поселяються в автомобіль після відпочинку біля водойм і безліч інших небезпечних мікробів. З ними можуть бути сусідами цвіль, різні грибки, личинки комах. Неприємне сусідство, чи не так? А при включенні кондиціонера вся ця поросль зривається потоком повітря і летить вам прямо в обличчя.

А яка небезпека для автомобіля?

Волога та бруд між радіатором кондиціонера і радіатором охолодження мотора, порушують правильне охолодження компресора спліт-системи, викликають корозію алюмінієвих елементів, як наслідок, поломка та ремонт кондиціонера.

Що ж робити?

Щоб запобігти розвитку і поширенню небезпечних шкідливих бактерій і появі неприємного запаху при включенні кондиціонера необхідно проводити періодичну (мінімум 1 раз на рік перед сезоном використання кондиціонера) обробку теплообмінника і дренажної системи кондиціонера дезінфікуючими складами. 

Де це можна зробити?

"Автоцентр Захід" пропонує весь спектр послуг по догляду за Вашим автомобілем, зокрема і антибактеріальну обробку кондиціонера.

Детальніше про цю процедуру Ви можете дізнатися за телефоном 066 210 41 41 або 0332 28 30 30 у наших сервіс-консультантів.

Чекаємо на Вас за адресою с. Рованці, вул. Будівельна, 84. 

Бережіть своє здоров'я і дихайте на повні груди під час подорожей на своєму улюбленому автомобілі!