Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen Новини

Свіжі та актуальні новини від Автоцентр Захід | офіційний дилер Volkswagen.

  1. Новини
  2. 10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері
22.03.2019
Світ Фольксваген

10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері

У Ганновері відбулася знакова подія для марки Volkswagen Комерційні автомобілі. У день народження виробництва: рівно 63 роки тому на заводі було розпочато випуск комерційних моделей.

10-мільйонний автомобіль Volkswagen

З конвеєра зійшов 10-мільйонний автомобіль, ним став червоно-білий Caravelle сімейства T6. Volkswagen Комерційні автомобілі презентував 9-місний мінівен ганноверської дитячої лікарні AUF DER BULT.
Директор заводу в Ганновері Томас Хальбах прокоментував подію таким чином: «Наші співробітники проводять фантастичні автомобілі ось уже 63 роки, таким чином, проект об'єднує різні покоління. Ми виконуємо свою роботу з гордістю та ентузіазмом, приділяючи пильну увагу кожній дрібниці. Я від щирого серця дякую всім учасникам нашої команди ». Голова виробничої ради марки Volkswagen Комерційні автомобілі Бертіна Мурковіч, у свою чергу, заявила: «Десять мільйонів автомобілів, випущених заводом в Ганновері, — це дивовижна цифра. За нею стоять кілька поколінь співробітників, які будували ці автомобілі й тим самим заробляли на життя собі та своїм сім'ям. Я висловлюю їм усім особливу подяку!»
8 березня 1956 на новому заводі в Ганновері стартував випуск T1. Крім кількох поколінь Т-серії завод випускав моделі серії LT, пікапи Taro, а свого часу і Volkswagen Beetle. В даний час завод в Ганновері виробляє автомобілі серії T6 і ось-ось приступить до збірки оновленої серії T6.1. На основному підприємстві Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері працює близько 14,5 тисяч осіб.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.