Світ Фольксваген
22.03.2019

10-мільйонний автомобіль зійшов з конвеєра в Ганновері

У Ганновері відбулася знакова подія для марки Volkswagen Комерційні автомобілі. У день народження виробництва: рівно 63 роки тому на заводі було розпочато випуск комерційних моделей.
10-мільйонний автомобіль Volkswagen

З конвеєра зійшов 10-мільйонний автомобіль, ним став червоно-білий Caravelle сімейства T6. Volkswagen Комерційні автомобілі презентував 9-місний мінівен ганноверської дитячої лікарні AUF DER BULT.
Директор заводу в Ганновері Томас Хальбах прокоментував подію таким чином: «Наші співробітники проводять фантастичні автомобілі ось уже 63 роки, таким чином, проект об'єднує різні покоління. Ми виконуємо свою роботу з гордістю та ентузіазмом, приділяючи пильну увагу кожній дрібниці. Я від щирого серця дякую всім учасникам нашої команди ». Голова виробничої ради марки Volkswagen Комерційні автомобілі Бертіна Мурковіч, у свою чергу, заявила: «Десять мільйонів автомобілів, випущених заводом в Ганновері, — це дивовижна цифра. За нею стоять кілька поколінь співробітників, які будували ці автомобілі й тим самим заробляли на життя собі та своїм сім'ям. Я висловлюю їм усім особливу подяку!»
8 березня 1956 на новому заводі в Ганновері стартував випуск T1. Крім кількох поколінь Т-серії завод випускав моделі серії LT, пікапи Taro, а свого часу і Volkswagen Beetle. В даний час завод в Ганновері виробляє автомобілі серії T6 і ось-ось приступить до збірки оновленої серії T6.1. На основному підприємстві Volkswagen Комерційні автомобілі в Ганновері працює близько 14,5 тисяч осіб.